W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług współpracujemy z renomowaną i popularną firmą kurierską DPD.
Sposób dostawy: przesyłka kurierska
Sposób zapłaty: przedpłata
Orientacyjny czas dostawy:

    dla produktów standardowych (czekolady, praliny w opakowaniach kartonowych i drewnianych): 2-3 dni robocze od dnia wpłynięcia środków na konto Sprzedawcy
    produktów niestandardowych: do 20 dni roboczych, w zależności od liczby realizowanych zleceń, zalecamy indywidualne ustalenie terminu
    dla przesyłek zagranicznych, 3-6 dni roboczych dla produktów standardowych

Koszt dostawy

    przesyłka kurierska na terenie Polski: 16,50 zł
    przesyłka kurierska zagraniczna;od 125 zł
    Dla zamówień powyżej 280 zł, przesyłka gratis.

Informacje dodatkowe

Gdy tylko przesyłka zostanie wysłana, powiadomimy o tym drogą emailową.

Po zatwierdzeniu zamówienia oraz z chwilą wpłynięcia środków na rachunek sprzedawcy następuje realizacja zamówienia, która trwa od 2 do 3 dni roboczych w zalezności od produktu standardowego. Jednak większość przesyłek wysyłanych kurierem DPD, dostarczana jest następnego dnia na podany adres.

Kurierska przesyłka zagraniczna (na terenie Europy w wybranych krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy z wyłączenie Busingen, Słowacja, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Irlandia Północna - z wyłączeniem wysp Guersney i Jersey).
Zabezpieczenie przesyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie i w jak najkrótszym czasie. Wszystkie nasze produkty są starannie pakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. W celu zapewnienia idealnej temperatury transportu dla naszych produktów, w ciepłe dni dodajemy dodatkowe opakowanie termiczne lub specjalne chłodziwo, które gwarantuje utrzymanie produktu w idealnym stanie, niezależnie od temperatury otoczenia. Dostarczana w tym opakowaniu czekolada rozpuści się dopiero w Twoich ustach.?